Ukończyła Lwowski Narodowy Uniwersytet Medyczny im. Daniła Halickiego na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2020r, dwuletni staż podyplomowy we Lwowie ukończyła w 2022r.
W 2024 r. przeprowadziła nostryfikację dyplomu na Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Staż podyplomowy odbywała w ComfortDent. Obecnie głównie zajmuje się stomatologią zachowawczą.
W pracy kieruje się zasadą: „Lecz innych tak, jak sam chciałbyś być leczony” Wychowuje dwóch wspaniałych synów, z którymi chętnie i aktywnie spędza wolny czas.