Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2017 roku. Od 2022 r. jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej, którą rozpoczęła w Unwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu i kontynuuje w gabinecie Comfortdent.
Od 2023 r. pracuje jako nauczyciel akademicki w Katedrze Chirurgii Stomatologicznej Śląskiego, Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Jej celem jest, aby każdą wizyta przebiegała w spokojnej, bezstresowej atmosferze. Wolne chwile spędza aktywnie ze swoją rodziną.